informuję, że od dnia 31 maja uczniowie wszystkich klas będą uczyli się stacjonarnie. Uczniowie zobowiązani są do zasłaniania ust i nosa przebywając w częściach wspólnych szkoły, dezynfekcji rąk oraz zachowania dystansu społecznego co najmniej 1,5 m. Lekcje dla uczniów będą odbywały się w szkole w wyznaczonych salach lekcyjnych:
4a – sala 32
4s – sala 11
5a – sala 31
5b – sala 13
6a – sala 30
6b – sala 37
6s – sala 10
7a – sala 12
7b – sala 28
7c – sala 29
7s – sala 33
8a – sala 9
8s – sala 8

Procedura korzystania z szatni:
1) OPa – rodzice wprowadzają uczniów przez główne wejście do szkoły. Dziecko przekazują pomocy nauczyciela, która odprowadza je do sali lekcyjnej. Odbierając dziecko po zajęciach rodzic dzwoni domofonem do sali lekcyjnej podając imię i nazwisko dziecka.
2) 0 a, b, c, d – uczniowie wchodzą do szkoły wejściem od placu zabaw, przebierają się oraz zostawiają swoje rzeczy w wyznaczonym pomieszczeniu. Rodzice/opiekunowie przekazują dziecko pomocy nauczyciela przy wejściu do budynku od strony placu zabaw.
3) Kl. I – II – uczniowie wchodzą do szkoły wejściem przeznaczonym dla uczniów młodszych i korzystają z szatni w skrzydle uczniów młodszych.
4) Kl. III - uczniowie wchodzą do szkoły wejściem głównym i korzystają z szatni w skrzydle uczniów starszych.
5) Kl. IV – VI - uczniowie wchodzą do szkoły wejściem głównym i korzystają z szatni w skrzydle uczniów starszych.
6) Kl. VII – VIII – uczniowie wchodzą do szkoły wejściem nr 7 przez dziedziniec od strony placu zabaw i pozostawiają ubrania na wyznaczonych wieszakach przypisanych do danej klasy umieszczonych w holu głównym. Każdy uczeń pozostawia swoje ubrania na wieszaku odpowiadającym numerowi w dzienniku lekcyjnym.

04 czerwca jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych dla uczniów kl. I – VIII. Zajęcia świetlicowe odbywają się w tym dniu od godz. 7:30 do 15:30